Elegancki motyw dla profesjonalistów w każdym calu.

Prowadzisz kancelarię adwokacką lub notarialną, doradzasz inwestycyjnie lub realizujesz usługi z zakresu księgowości? Zaprezentuj swoją firmę w mistrzowskim stylu.
 

Elegancki motyw dla profesjonalistów w każdym calu.

Zobacz co proponujemy w motywie

Zobacz nasze zakładki

  • Strona główna
  • Podstrona o nas
  • Podstrona opłaty (cennik)
  • Podstrona dokumenty
  • Podstrona czynności (oferty)
  • Kontakt

Top – najlepiej z Twoim zdjęciem i członków Twojego zespołu – z pewnością zwróci uwagę potencjalnych klientów.

W dalszych sekcjach będziesz mógł zbudować zaufanie i wizerunek profesjonalisty – prezentując kilka słów o zakresie prowadzonej działalności czy przytaczając liczbę wygranych spraw lub przeprowadzonych sesji consultingowych.

Jesteś profesjonalistą i Ty to Twoja firma.

Najważniejsze więc, aby klienci mogli dowiedzieć się, z kim będą współpracować. Chcesz zaprezentować nie tylko siebie, ale również pozostałych członków zespołu? Nie ma problemu – dodaj tyle sekcji opisowych, ile potrzebujesz. W końcu korzystasz ze Smartwww!

Podstrona, która może zostać wykorzystana jako miejsce na informację o opłatach, zamieszczenie cennika bądź opis pakietów consultingowych.

Nie chcesz zamieszczać informacji o wynagrodzeniu na swojej stronie? Możesz wykorzystać tę podstronę do opisania swojej misji, poinformować o jakimś ciekawym wydarzeniu z Twoim udziałem albo po prostu... ukryć ją, do czasu kiedy będzie Ci potrzebna!

Branża, w której pracujesz, wymaga skomplikowanych formalności? Chcesz pomóc klientom odnaleźć się w gąszczu regulacji?

Ta podstrona Ci w tym pomoże. Możesz zawrzeć na niej najważniejszy skrót informacji dotyczący danych czynności lub wykorzystać ją jako typową zakładkę FAQ – gdzie klienci znajdą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. To zależy tylko od Ciebie.

Podstrona czynności (oferty)

Podstrona czynności (oferty)

Na tej podstronie masz pełne pole do popisu.

Wszystko, czym się zajmujesz, możesz opisać dzięki czytelnym sekcjom: dłuższym, opisowym oraz skróconym z ikonami. Jeśli tylko klient zdecyduje się na podjęcie współpracy z Tobą – będzie zachęcony, aby nawiązać z Tobą kontakt za pomocą sekcji CTA (Call to Action).

Kontakt

Kontakt

Tradycyjnie i profesjonalnie skomponowana podstrona kontaktu.

Znajdziesz na niej miejsce na zamieszczenie Twojego zdjęcia lub osoby do kontaktu oraz wpisanie siedziby firmy, a także prosty formularz kontaktowy z mapką dojazdu i najważniejszymi informacjami dodatkowymi (np. godziny otwarcia biura).

Podoba Ci się ten motyw? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o nim więcej.