Poznaj smartwww

Zobacz z jakich elementów może się składać Twoja strona internetowa. Podczas wdrożenia jesteśmy w stanie dowolnie dostosować bloki na Twojej stronie internetowej. Dzięki czemu będzie ona w pełni odzwierciedlać Twoją ofertę i najważniejsze zalety Twojej firmy.

Responsywny układ

Strony przygotowane w oparciu o nasze motywy są responsywne. Oznacza to, że dostosowują się do wyświetlaczy dowolnych urządzeń i zapewniają wygodne korzystanie ze strony w każdym miejscu.

Formularz kontaktowy

Wygodny i szybki kontakt z Twoją firmą to podstawa pozyskania nowych klientów przez stronę internetową. Dzięki formularzowi kontaktowemu odwiedzający będą mogli szybko wysłać wiadomość na Twoją skrzynkę e-mail.

Galerie zdjęć

Pochwal się swoimi produktami, usługami, realizacjami czy zdjęciami z ostatnich wydarzeń w estetycznej formie dzięki galeriom zdjęć. Kto nie lubi przeglądać zdjęć?

Zespół

Zaprezentuj czytelną listę członków zespołu Twojej firmy, w której każdy specjalista może mieć swoją podstronę z informacjami szczegółowymi. W podobny sposób możesz zaprezentować usługi, produkty a nawet ostatnie realizacje. Możliwości są nieograniczone!

Blog / Aktualności

Najnowsze informacje na Twojej stronie internetowej sprawią, że internauci będą z chęcią na nią wracać i będą na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami w Twojej firmie.

Elastyczne sekcje

Sekcje pozwolą w czytelny i uporządkowany sposób przedstawić treść na Twojej stronie internetowej. Możesz dodawać dowolną ilość sekcji w różnych układach.

Dowolne moduły

Twoja strona może zawierać dowolne bloki i moduły indywidualnie przygotowane do spełniania Twoich potrzeb i jak najlepszej prezentacji specyficznej treści.