Opinie naszych klientów

Sprawdź, co nasi Klienci mówią o smartwww.

Firma Webiso to godny polecenia zespół profesjonalistów!

Po naszym wewnętrznym research’u na „krakowskim rynku” zdecydowaliśmy się właśnie ich wybrać jako projektanta, realizatora i opiekuna naszej strony www. Od początku przekonali nas swoim indywidulanym podejściem i pomysłowością. Stosunek ceny do jakości oraz termin realizacji również były ich mocnymi atutami. Po pierwszym spotkaniu w siedzibie firmy, gdzie przedstawiliśmy własną wizję naszej strony wiedzieliśmy, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Firma nie narzuca powielanych wszędzie szablonów typu wordpress tylko słucha potrzeb klienta i w oparciu o własne szablony i motywy stron www stara się zbudować witrynę, która spełni wszelkie oczekiwania, zachowując przy tym obecne standardy rynkowe.

Ważnym aspektem współpracy jest również bieżące wsparcie, które odbywa się w trybie natychmiastowym. Szczególnie dziękujemy Panu Erykowi, który ekspresowo reaguje na każde nasze zapytanie i stara się błyskawicznie zaproponować konkretne rozwiązanie.

Zespół Spectis Spectis - Construction Market Experts

W ramach rozwoju mojej działalności gospodarczej zdecydowałem się na stworzenie niewielkiej witryny, której zadaniem było przedstawienie „w pigułce” zagadnień potencjalnie interesujących dla moich klientów. Wykonanie powierzyłem Panom z firmy WEBISO, którzy zostali mi poleceni przez przyjaciela i jednocześnie biznesowego mentora (ona sam korzystał już z pomocy WEBISO, jakkolwiek w zdecydowanie większym zakresie). W czasie spotkania z Panami Łukaszem i Erykiem, ci ostatni przeanalizowali moje potrzeby i zasugerowali mi wykorzystanie Motywu SKY, jako najbardziej odpowiedniego dla mojego profilu i adekwatnego dla moich potrzeb. Nie będąc specjalistą w branży, zaufałem intuicji Panów z WEBISO. Efekt końcowy okazał się rewelacyjny, a cały pakiet wsparcia technicznego, jaki jest oferowany przez firmę pozwala mi być spokojnym o funkcjonalność i dobre działanie mojej strony. Motyw SKY jest bardzo przyjemnym i nowoczesnym narzędziem, które świetnie wykorzystuje się w prezentacji działalności dedykowanej wolnym zawodom w sektorze usług. Jest przy tym bardzo nowoczesny i elegancki.
Z pełną satysfakcją mówię : „Panowie - dziękuję. To była prawdziwa przyjemność z wami współpracować”.

Paweł Jaworski Kancelaria Genealoga Spadkowego Paulus

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Webiso w zakresie tworzenia stron smartwww. Kontakt bez zarzutu zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Firma nie tylko opiera się na pomysłach zleceniodawcy podczas realizacji zlecenia, ale sama podsuwa też świetne propozycje, bez których efekt finalny nie byłby tak zadowalający. Efekt przerósł moje oczekiwania, dlatego wszystkim bardzo polecam firmę Webiso.

Zofia Grefkowicz Słodki Pomysł

Webiso to firma zdecydowanie godna polecenia. Oferowane usługi są na najwyższym poziomie, dostarczone w terminie, pracownicy są pomocni, otwarci na uwagi i kreatywni. Współpraca z nimi jest przyjemnością. Z pewnością będę korzystać z ich usług w przyszłości.

Krzysztof Tyszecki DDD Czystość

Webiso to przede wszystkim dobra jakość i profesjonalna obsługa. Nasza koncepcja na stworzenie strony internetowej spotkała się z konkretnym planem, uwzględniającym możliwości techniczne i styl wyeksponowania treści w internecie. Przekazaliśmy materiały, a firma zaproponowała gotowy projekt, który umożliwił ich odpowiednie wdrożenie. Dzięki łatwej komunikacji, elastyczności i wyrozumiałości wobec naszych pomysłów, powstała profesjonalna strona internetowa, którą jesteśmy w stanie zarządzać. To kolejny atut tej współpracy – szybkie i sprawne przeszkolenie, które umożliwiło nam samodzielne aktualizowanie treści na stronie. Dzięki wsparciu technicznemu i hostingowi, jesteśmy w stałym kontakcie i wiemy, że tak doświadczonemu zespołowi możemy zaufać. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z jakości usług, jakie oferuje firma i z pełną odpowiedzialnością ją rekomendujemy.

Adelajda Tatomir – Dyras HCF Poland