Accounting software

Nowoczesne rozwiązania do optymalizacji pracy

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie księgowe

Pozostaw nam swoje rozliczenie i podatki

Zaczynamy z Navy

Dzięki platformie współpracy biura rachunkowego z klientami poznasz nowy wymiar księgowości

Profesjonalny wygląd strony pozwoli dotrzeć do klientów oraz przekonać ich, że firma jest absolutnym specjalistą w danej dziedzinie. Główne usługi oraz zakres działalności zaprezentowane w przejrzystym panelu sprawią, że przedsiębiorstwo otworzy się przed klientami i w prosty sposób pozwoli im zidentyfikować działania zakładu. Jest to świetny sposób na reklamę - zwłaszcza dla nowo odwiedzających.

Poznaj lepiej naszą firmę i zaufaj marce Navy

Każda wiarygodne i nastawione na rozwój przedsiębiorstwo posiada w dzisiejszych czasach swoją własną domenę w sieci.

Pozwala to klientom łatwiej i wygodniej wyszukać i sprawdzić ofertę, porównać z innymi, a także znaleźć wielu nowych kontrahentów. Strona internetowa jest nie tylko wizytówką, która wyróżnia naszą firmę spośród innych, ale także swoistym katalogiem tego, co możemy zaoferować. Obecność w sieci buduje zaufanie. Firmy, które posiadają atrakcyjną stronę internetową są uważane przez klientów za bardziej rzetelne oraz profesjonalne.

Zobacz film

Platforma współpracy biura rachunkowego z klientem

Twoją własną stronę internetową dopasujemy dokładnie do Twoich potrzeb!

Możemy stworzyć specjalistyczne moduły, które ułatwią Twoim klientom nawigację po stronie. Dodatkowe panele, np. dotyczące rachunkowości firmy lub kontaktów z klientem na pierwszej stronie sprawią, że będzie dużo prościej odnaleźć interesującą ich treść. Twoja strona nabierze funkcjonalności, a sprawdzone schematy sprawią, że będzie wyglądała profesjonalnie, a poruszanie się po niej będzie bardzo intuicyjne.

Czytaj więcej
Platforma współpracy biura rachunkowego z klientem

Biznesowe narzędzia zarządzania firmą

Zatroszczymy się nie tylko o odpowiedni wygląd i design tak, by idealnie pasował do Twoich potrzeb.

Na podstawie szablonu stworzymy Twoją unikalną stronę wypełnioną odpowiednimi i spersonalizowanymi modułami, dzięki którym poruszanie się po stronie będzie bardzo przejrzyste! Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga domeny, na której klienci od razu odnajdą wszystkie informacje odnośnie tego, co potrzebują. Warto zadbać, by jej funkcjonalność była na najwyższym poziomie. Nasi eksperci Ci w tym pomogą!

Czytaj więcej
Biznesowe narzędzia zarządzania firmą
Jesteś zdecydowany? Kliknij a nasi konsultanci skontaktują się z tobą. - navy2018

Jesteś zdecydowany? Kliknij a nasi konsultanci skontaktują się z tobą.

Jestem zdecydowany

Zapoznaj się z naszą ofertą

Atrakcyjne zaprezentowanie swoich usług i korzyści, jakie płyną z wybrania naszej firmy to podstawa dobrego marketingu. Warto przekonać klienta już na początku i pokazać mu całą ofertę w przejrzysty i zachęcający sposób.

Najnowsze wydarzenia

Panel dotyczący aktualności jest niezbędny na stronie internetowej każdej rzetelnej firmy. Jego regularne uzupełnianie będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Oprogramowanie księgowe - navy2018

Jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji

Możesz się z nami zawsze kontaktować w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy pomocą w zakresie stron, a także lepszego ich pozycjonowania w wynikach wyszukiwarek!

Więcej
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Motyw NAVY2018 z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Poznaj Navy w liczbach

Liczby przekazują twarde dane o doświadczeniu i skuteczności firmy. Zwiększają wiarygodność, wzbudzając większe zaufanie niż puste slogany. Warto wybrać najlepsze przykłady, które sprawią, że będziemy postrzegani, jako w pełni profesjonalna i znające się na danym temacie przedsiębiorstwo.

124 tys.

Wykonanych
usług księgowych

99.8 %

Zadowolonych
klientów

50 000

Klientów
rocznie

14 państw

Działamy na terenie
całej europy

Zobacz opinie zadowolonych klientów Navy

Opinie klientów świadczą o doświadczeniu firmy, jej renomie, a także dodają wiarygodności.

zobacz wszystkie

Dobry układ strony sprawia, że moi klienci w bardzo łatwy sposób mogą się po niej poruszać. Dzięki temu chętniej ją odwiedzają i przeglądają oferowane produkty, a ja mam więcej zleceń!

Krzysztof Sukces

2019-04-12

Unikalne podejście do każdego klienta sprawia, że szablon ten świetnie się sprawdza i pomaga rozwijać mój biznes. Jest on idealnie dopasowany do potrzeb prowadzenia mojej firmy. Został...

Sławomir Szczesliwy

2019-04-12

Świetna strona - zapewniła mi sukces w biznesie. Dzięki temu mam teraz mnóstwo nowych klientów, z którymi kontakt jest o wiele prostszy!

Tomasz Bogacz

2019-04-12

To jest motyw graficzny Webiso

Możesz zamówić stronę internetową Twojej firmy opartą o ten motyw.