Jednoosobowa firma, mały gabinet, działalność edukacyjna?

Koniecznie sprawdź motyw, który idealnie zaprezentuje Twoją osobę i zakres działalności oferowanej Twoim klientom. Masz więcej do powiedzenia? Moduł bloga załączony do strony pomoże Ci to wyrazić!

Jednoosobowa firma, mały gabinet, działalność edukacyjna?

Zobacz co proponujemy w motywie

Zobacz nasze zakładki

  • Strona główna
  • Podstrona o nas
  • Podstrona oferty
  • Podstrona wizyty / sesji
  • Blog
  • Kontakt

Chcesz rozwinąć swoją markę osobistą? Zależy Ci na przekazaniu klientom swojej misji i wizji?

Wzbudź zaufanie i przekaż wszystko, co masz do powiedzenia światu, za pomocą strony głównej. Liczne sekcje tekstowe, w których możesz zawrzeć informacje o sobie czy o swojej firmie, oraz komponent z graficznym ujęciem oferty z pewnością pomogą klientom poznać Cię bliżej. Zamieść opinie zadowolonych klientów oraz stwórz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie, wykorzystując moduł blogowy będący integralną częścią tego motywu.

Twój wizerunek, wiedza i doświadczenie znajdą tu przestrzeń na zaprezentowanie się w pełnej krasie.

Nie szczędź informacji o sobie – w końcu to Ty jesteś swoją firmą, a klienci chcą wiedzieć, z kim będą współpracować. :)

Zaprezentuj klientowi swoje możliwości.

Sekcja z przedstawieniem oferty daje Ci na to odpowiednią przestrzeń. Kopiuj sekcje w dowolnej liczbie – w zależności od tego, ile usług masz na ten moment do zaoferowania.

Wiemy, jak ważna jest przewidywalność.

Dlatego właśnie z myślą o Twoich klientach skomponowaliśmy podstronę, na której możesz w czytelny sposób przedstawić poszczególne elementy spotkania z Tobą, procesu, który będziesz przeprowadzał, lub też najważniejsze aspekty danej oferty.

Masz dużo do powiedzenia? Chcesz zbudować swoją markę osobistą? A może chcesz podzielić się specjalistyczną wiedzą?

Moduł blogowy umożliwi Ci to wszystko. Czytelne i intuicyjne prezentowanie artykułów, przejrzysta sekcja artykułów oraz udostępnianie linku przez social media pozwolą światu o Tobie usłyszeć. :)

Jeszcze raz zaproś swojego klienta do spotkania z Tobą!

Zamieść swoje zdjęcie, uzupełnij niezbędne dane, aby mógł łatwo odnaleźć kontakt do Ciebie, i zamieść informacje o lokalizacji swojej firmy i godzinach otwarcia.

Podoba Ci się ten motyw? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o nim więcej.