Odkryj motyw dla branży nieruchomości i dóbr luksusowych.

Idealnie sprawdzi się dla firm z zakresu wynajmu, sprzedaży nieruchomości czy prezentacji oferty dewelopera. Elegancki design i uniwersalny układ sekcji sprawiają, że świetnie zaprezentujesz za jego pomocą swoją ofertę dóbr luksusowych.

Odkryj motyw dla branży nieruchomości i dóbr luksusowych.

Zobacz co proponujemy w motywie

Zobacz nasze zakładki

  • Strona główna
  • Podstrona apartamentu
  • Podstrona kontaktu

Strona główna daje Ci maksymalnie wiele możliwości zachęcenia potencjalnego klienta do skorzystania z Twojej oferty: elegancki top z miejscem na zdjęcie lub film oraz subtelny moduł rezerwacyjny.

W kolejnych sekcjach masz możliwość zaprezentowania największych atutów swojej oferty, pokazania klimatu miejsca oraz zachęcenia użytkownika do podjęcia działania (np. wysłania formularza zapytania).

Stworzona z myślą o tym, aby w przejrzysty, ale zarazem klimatyczny sposób przedstawić szczegółowo Twoją ofertę – niezależnie od tego czy będzie to apartament na wynajem o wysokim standardzie, profesjonalna sesja fotograficzna czy luksusowa torebka.

Efektowny top podstrony, pięknie skomponowana sekcja opisowa oraz obszerna galeria zdjęć dają wiele możliwości prezentacji. A to wszystko zakończone nawiązaniem do działania (na przykład złożenia zamówienia czy rezerwacji terminu).

Z myślą o Twoich klientach, którzy mają wyjątkowe wymagania – stworzyliśmy podstronę kontaktu o układzie wzbogaconym o sekcję prezentacji opiekuna klienta.

Dzięki temu możesz w jeszcze bardziej bezpośredni sposób zachęcić użytkownika do kontaktu. Oprócz tego zastosowaliśmy standardowe rozwiązania jak dane kontaktowe i formularz zapytania – który skróci i ułatwi komunikację z Twoją firmą.

Podoba Ci się ten motyw? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o nim więcej.