Odkryj stronę dedykowaną firmom z branży usługowej.

Przyjemny design, przejrzysty układ oraz optymalna wielkość strony sprawią, że w prosty i czytelny sposób przekażesz klientom informacje o swoich usługach.
 

Odkryj stronę dedykowaną firmom z branży usługowej.

Zobacz co proponujemy w motywie

Zobacz nasze zakładki

  • Strona główna
  • Podstrona oferty
  • Podstrona realizacji
  • Podstrona kontaktu

Prowadzisz firmę z branży budowlanej, świadczysz usługi wykończeniowe, montujesz fotowoltaikę albo prowadzisz myjnię samochodową? Ten motyw idealnie zaprezentuje Twoje usługi.

Dzięki intuicyjnie skomponowanej stronie głównej przedstawisz w szybki sposób swoją ofertę za pomocą sekcji ze skróconą prezentacją najważniejszych usług oraz pokażesz klientom, że mogą Ci zaufać, dzieląc się najważniejszymi informacjami o Tobie w krótkiej sekcji opisowej. Ale to nie wszystko! Pokażesz także opinie zadowolonych klientów i zaprezentujesz swoją pracę za pomocą galerii realizacji. A to wszystko atrakcyjnie i kompleksowo – bez konieczności przechodzenia użytkownika na inne podstrony Twojej witryny.

Świadczysz kilka różnych usług? Spokojnie – strona prezentacji oferty pozwoli przedstawić Ci całe spektrum działalności Twojej firmy.

Potrzebujesz więcej? Pamiętaj, że nasze motywy są elastyczne i dopasowują się do Twoich potrzeb! Dodaj tyle sekcji z ofertą, ile potrzebujesz! :)

Nic tak nie przemawia do potencjalnych klientów, którzy znajdą Cię w Internecie, jak efekty Twoich dotychczasowych realizacji!

Dzięki podstronie realizacji skomponowanej z prostego układu galerii w jasny sposób zaprezentujesz swoje możliwości! Wiemy, że prowadząc biznes, nie masz czasu, więc niech obrazy mówią same za siebie. :)

Ty najlepiej wiesz, jak Cię złapać. Zamieść swoje dane według uznania.

Adres, e-mail, numer telefonu, a może chcesz kontaktować się jedynie za pomocą formularza? To zależy tylko od Ciebie, jak chcesz nawiązać kontakt z Twoimi klientami.

Podoba Ci się ten motyw? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o nim więcej.